Pískování

Jde o  metodu tryskání která je podobná brenírování, gravírování a tepání, kdy je pomocí matrice přenášen nějaký reliéf, ornament nebo jiné značení na plochu kovového předmětu. Tato metoda se nejčastěji používá pro umělecký přenes vybraných obrazců na metalickou plochu různých výrobků a zařízení především z lehkých kovů. Tuto jedinečnost ocení zejména motorkáři, automobilisté a jiní milovníci rychlých kol. Toto značení je po použití této metody pak trvalé.

Jawa-250_písek2-1024x768 písek

PÍSKOVÁNÍ DISKŮ

2_piskovani-tryskani_kovu-300x225

Pískování disků, kterou provádíme je nedílnou součástí oprav a úprav různých motorových dopravních prostředků. Dobrý a hezký ráfek/disk zcela jistě poskytne každému autu jak jeho bezpečnost při jízdě tak i rovněž ovlivní image celého vozu.

Jedná se zejména o opravy ráfků, pískování/tryskání disků, lakování disků a mnoho dalších povrchových úprav kol a to jak pro motorky, osobní auta, SUV vozy.

PÍSKOVÁNÍ STAROŽITNOSTÍ

… jedná se o moderní, efektivní a přitom poměrně šetrnou metodu technického čištění a renovace kovových zařízení a součástí, zejména těch, u kterých je evidován starší datum jejich vzniku, a které jsou poškozené jednak stářím, klimatickým nebo organickým působením včetně i vandalizmu. Jde především o mnoho různých věcí dané doby-zvony, kašny, mříže, sloupy, vojenská technika, ale i o drobné předměty a mechanizmy, jako jsou různé (hodiny, zámky, kování, butely, podkovy, přezky, …), chladné a střelné zbraně (meče, nože, dýky, kopí, muškety,…), řemeslné nebo selské potřeby (kladiva, kleště, kovadliny, stahováky, lisy, kosy, srpy, pluhy, radlice,…), včetně i obecně-prospěšných zařízení (lampy, kašny,…) a mnoho dalších.

PÍSKOVÁNÍ SKLA

sklo_písek-604x270

… je metoda dekorativního tryskání, obdobného jako u keramiky, kdy je pomocí zvoleného návrhu předlohy (šablona, matrice) přenášen nějaký obrazec nebo značení na plochu skla. Tento způsob je poměrně rychlý a přesný. Zde je možnost i barevného tryskání a to nejčastěji v těchto barvách a odstínech (modrá, zelená, červená, žlutá…). Tato metoda povrchové úpravy se nejčastěji používá na skleněné výplně, zrcadla a skleněné obkladové materiály, ale i na reklamní předměty jako jsou různé skleničky, láhve, poháry a skleněné desky. Toto značení je po použití této metody pak trvalé.

UŽITKOVÉ PÍSKOVÁNÍ ZAŘÍZENÍ Z KOVŮ

Pískujeme ocel, hliník, měď, mosaz, bronz, litinu a mnoho dalších materiálů.

Mimo jiné provádíme pískování osobních aut včetně veteránů, zejména autodíly, karosérie, šasí, bloky motorů a převodovek.

Pískujeme také i jízdní kola, motorky, čtyřkolky, skútry, zahradní techniku a samostatné moto díly.

POPTÁVKA!!!

retro moto kola