Renovace byciklů

Základem každého takového kola je kvalitní povrchová úprava (design).

Na rámy, blatníky, ráfky používáme kvalitní akrylátové barvy dle přání zákazníka. Na takto nalakované komponenty se nanášejí ručně nebo strojně malované či samolepící linky, které k těmto kolům neodmyslitelně patří.

0810093536

0810093256

Ostatní komponenty jako jsou brzdy, táhla, pružiny, náboje, kliky……. se rozleští nebo nahradí chromovými replikami opět dle přání zákazníka. Kožená sedla a brašny na nářadí, pakliže jsou zachovány se pouze vyčistí a napustí specielní leštěnkou na kůži a vyleští. Pakliže je kůže hodně zničena a nejde opravit, umíme sehnat nové.
Na ráfky se použijí nové falcové pláště krémové, bílé či červené barvy.
Opatřeny Dřevěným rukojetěmi,které bývají dosti často zničené. Pakliže jdou opravit použijí se původní. V opačném případě jsme schopni zajistit nové. U dámských kol patří jako kryt zadního kola pletená mřížka, kterou jsme schopni zajistit.
Co do funkčnosti kola veškerá středová a hlavová složení jsou rozebrána, vyčištěna, většinou vyměněna ložiska a kónusy, namazána sestavena a seřízena. Takto zrepasované jízdní kolo je plně funkční a věřte, že na takovém kole budete všude budit pozornost.
Upozorňujeme, že takto provedená renovace kola není zrovna levná záležitost.
Každá renovace jízdního kola je individuální záležitost a tím se liší i cena. V případě zájmu je potřeba si s námi domluvit schůzku a kolo nám přivést na ukázku. K dispozici máme i náhradní díly na tyto kola.

POPTÁVKA!!!

retro moto kola